HaberTeknoloji

AirPods’a Yeni Rakip Çıktı!

Son yıllarda ön plana çıkan markalardan biri olan OnePlus, şimdi de Apple’a kablosuz kulaklıkta rakip oluyor. OnePlus kısa süre önce boyun askılı bir kablosuz kulaklık modelini tanıtmıştı. Tanıtımın ardından yeni nesil teknolojinin gerisinde kaldığı eleştirileriyle karşı karşıya kalan şirket, şimdi de tamamen kablosuz AirPods benzeri bir kulaklık çıkartmaya hazırlanıyor. Bir süredir çıkış tarihi ve bazı özellik iddialarıyla karşımıza çıkan kulaklık, bugün de tasarımıyla karşımızda.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcı Max J., OnePlus’ın beklenen kablosuz kulaklık tasarımının olduğunu iddia ettiği bir görsel paylaştı. Görselle birlikte Apple’ın AirPods’larına benzeyeceği iddia edilen kablosuz kulaklığın benzerlik iddiaları da doğrulanmış oldu.

AirPods benzeri OnePlus kablosuz kulaklık tasarımı neredeyse netleşse de özellikleri henüz net bir şekilde bilinmiyor. Basit bir kabataslak çizimle karşımıza çıkan kulaklık görselin tasarım detaylarının da önümüzdeki günlerde daha detaylı karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Ayrıca sızdırılan görselde Temmuz ayına dair bir vurgu da yapılmış.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Recep Çolak

Recep Çolak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı