Haber

Christopher Nolan’ın Son Filmi TENET’in Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Christopher Nolan’ın yazıp yönettiği yeni filmi TENET’in yeni fragmanı yayınlandı! İşte fragman ve filme dair tüm detaylar haberimizde…

Yıldızlararası, Başlangıç, Dunkirk ve Kara Şövalye üçlemesi filmlerinin ünlü yönetmeni Christopher Nolan yine akıllardan hiç çıkmayacak bir filmle daha karşımızda. Filmlerinde işlediği konularla izleyicilerin aklını başından alan Nolan yeni filmi ile daha çok konuşulacak gibi duruyor. Zamanda yolculuk veya benzeri bir konu ile karşımıza çıkacak olan filmde birçok ünlü isimde yer alıyor. Başrollerini yeni Batman’i canlandıracak Robert Pattinson ve John David Washington’ın aldığı filmde Michael Caine, Elizabeth Debicki, Aoron Johnson ve Clemence Poesy gibi isimler yer alıyor.

TENET Vizyon Tarihi Ertelenebilir!christopher-nolan

Yayımlanan fragmanda film ile ilgili birçok konu anlaşabiliyor. Özellikle filmde zamanda yolculuğa benzer bir konunun ele alınacağı tahmin ediliyor. Fragmanda kaza yapan araçların veya sıkılan mermilerin zamanın tersi yönde hareket ettiğini görebiliyoruz. Nolan filmleri ile sık sık izleyicisinin kafa yormasını ve film üzerinde derin derin düşünmesini hedeflemiştir. Tenet filmi ile de bir hayli derin düşüncelere dalacağımız kesin.

TENET filminin resmi yayın tarihi daha önce 17 Temmuz 2020 olarak açıklanmasına rağmen yayımlanan fragmanda herhangi bir tarih açıklaması yer almadı. Bu durum filmin yayın tarihinin erteleneceği yönünde yorumlandı. Filmin koronavirüs salgını sebebi ile ertelenmesi söz konusu ancak henüz resmi bir açıklama yayınlanmadı.

TENET Türkçe Altyazılı Fragmanı

Daha Fazla Göster

Recep Çolak

Recep Çolak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı