Haber

Epic Games 2 Yeni Oyunu Daha Ücretsiz Olarak Dağıtacak!

Son günlerde adından sıkça söz ettiren Epic Games, GTA 5 ve Civilization 6 oyunlarının ardından 2 yeni oyunu daha ücretsiz olarak dağıtacak! İşte tüm detaylar…

Dünyanın en büyük oyun dağıtım platformlarından bir tanesi olan Epic Games son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlarla sık sık gündeme geliyor. Son olarak GTA 5 ve Civilization 6 oyunlarını ücretsiz olarak oyun severlere dağıtan platformun gelecek haftalarda dağıtmayı planladığı oyunların hangileri olacağı Reddit sosyal platformuna sızdırıldı. Süre kısıtlamasız popüler oyunları ücretsiz olarak dağıtan platform yeni oyunlar ile oyun severleri bir hayli sevindireceğe benziyor.

Epic Games Civilization 6 Oyununu Ücretsiz Olarak Dağıtıyor! Haberin Detayları İçin Tıklayın…

Platformun Kampanya Takvimi Belli Oldu!

borderlands-the-handsome-collection
Borderlans The Handsome Collection

Daha önce Reddit üzerinde paylaşılan GTA 5 iddiaları geçtiğimiz haftalarda oyunun bedava dağıtılması ile birlikte doğrulanmış oldu. Nitekim dünya genelinde yüzbinlerce kişi oyunu Epic Games üzerinden bedavaya sahip olmuştu. Gelecek haftalarda ücretsiz olarak dağıtılması planlanan oyunların Borderlans the Handsome Collection ve ARK: Survival Evolved olacağı iddia edildi.

ark-survival-evolded
Ark Survival Evolded

Steam fiyatı 311 TL olan Borderlands The Handsome Collection oyunu tüm DLC ve eklentileri ile birlikte ücretsiz olarak oyun severlere dağıtılacak. Bir diğer oyun ARK: Survival Evolded oyununun Steam değeri ise 77 TL. Bu iki oyuna gelecek haftalarda ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Platformun bu şekilde oyun dağıtımına ne kadar devam edeceği ise henüz bilinmese de durumdan oyun severler bir hayli memnun gözüküyor.

Daha Fazla Göster

Recep Çolak

Recep Çolak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı