Haber

Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu No Man’s Sky Olabilir!

GTA V’i ücretsiz olarak sunan Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu No Man’s Sky olabilir!

Her hafta popüler bir oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya başlayan ve oyun dünyasında dengeleri değiştirmeye başlayan Epic Games, geçtiğimiz günlerde GTA V’i ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Oyun dünyasının bir anda gündemine oturan bu olay sosyal medya sitelerinde de oyun severler tarafından çokça tartışıldı. 21 Mayıs tarihine kadar geçerli fırsattan yararlanıp GTA V’i kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İddialara Göre Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu No Man’s Sky Olacak!

epic-games-store

21 Mayıs tarihinden itibaren Epic Games Store üzerinden bir yeni oyun daha ücretsiz olarak sunulacak. Gelen iddialara göre bu oyunun No Man’s Sky olacağı yönünde. Oyun uzay temalı bir açık dünya oyunu olup dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanmaktadır.

İddiaların kaynağı ise Epic Games’in API kodları oldu. API kodlarına bakıldığında oyununun geliştirici firması Hello Games Ltd’in Bleak isimli yeni bir oyun eklediği görülüyor. Ancak firmanın hali hazırda bu isimde bir oyunu olmadığı gibi böyle bir oyunun geliştirildiğine dair bir açıklamada bulunmuyor. Asıl oyunu gizlemek adına firmanın bu şekilde yol izlediği tahmin ediliyor. Bu yolla No Man’s Sky’ın yayınlanacak yeni ücretsiz oyun olması oldukça büyük ihtimal. Yeni oyun 21 Mayıs tarihinde resmi olarak Epic Games tarafından açıklanacak.

Epic Games Store üzerinde birçok popüler oyunu büyük oranlı indirimlerle almanız mümkün…

Daha Fazla Göster

Recep Çolak

Recep Çolak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı