Künye

İmtiyaz Sahibi
Süleymen Yıldız
E-posta: [email protected]

Haber Editörleri / News Editors
Selime Kefen
İletişim E-posta: [email protected]

Kaan Yılmaz
İletişim E-posta: [email protected]

Süleymen Çalışkan
İletişim E-posta: [email protected]

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Niyazi Tekgöz
İletişim E-posta: [email protected]

Diğer Katkıda Bulunan Editörler:
Teknolojidegundem.com için Alper Ceylan.

Mali Müşavir / Financial Advisor
Mehmet Kaftan
[email protected]

Reklam / Advertise
[email protected]

Barındırma / Hosting
Güzel Hosting İnternet Hizmetleri

Yazılım / Software
Sitemizde wordpress altyapısı ile birlikte oHaber teması kullanılmaktadır.

İletişim / Contact
Adres: Onurlar Mh. No 841 Karabağlar/İZMİR
Telefon: 0232 383 91 XX
E-posta: [email protected]

YASAL UYARI: Teknolojidegundem.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Teknolojidegundem.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Teknolojidegundem.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Teknolojidegundem.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Teknolojidegundem.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.