Teknoloji

Micron’dan Yeni İki SSD Modeli!

SSD donanımı, günümüzde bilgisayarların olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi olarak biliniyor. Performans avantajları ve gün geçtikçe çeşitli firmalar tarafından tanıtılan yeni modellerle beraber satın alınabilirliklerinin de artmasıyla bu parçaların değeri de anlaşılıyor. Bu konuda faaliyet gösteren şirketlerin başında gelen Micron da ürün yelpazesini genişleterek kullandığı gelişmiş teknolojilerle başarısını kanıtlamak istiyor.

İki Farklı Model Sunuldu!
Micron, bugün internet sitesinden yaptığı yeni bir duyuruyla iki modelini daha kullanıcıların beğenisine sundu. TLC teknolojisiyle donatılan 2300 ve QLC teknolojisi kullanılarak üretilen 2210 modellerini tanıtan firma, bu konudaki iddiasını da böylelikle güçlendirmiş oldu.

Şu an için her iki SSD’nin de hazır olduğunu aktaran şirket, fiyatlandırma konusunda henüz net bir bilgi vermiş değil. Şimdilik ürünlerin maliyetinin ne olduğu sır gibi saklansa da bazı kaynaklar tarafından özellikle 2210 modelinin oldukça uygun fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği söyleniyor. Yakında Micron tarafından yapılacak yeni açıklamayla kafalardaki sorular yanıtlanacak gibi görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Recep Çolak

Recep Çolak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı