HaberMobil

POCO Yeni Modeli İçin Ayrıntıları Netleştirdi!

Xiaomi’nin alt markası POCO, bugün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yeni telefonunun adını ve bu telefonu tanıtacağı tarihi açıkladı. Şirket, paylaşımında yeni telefonunun POCO F2 Pro olacağını doğruladı.

Xiaomi’nin alt markası POCO, daha önce piyasaya sürdüğü Pocophone F1 akıllı telefonuyla muhteşem bir başarı yakalamıştı. POCO’nun bu cihazı, barındırdığı özelliklere rağmen oldukça uygun bir fiyatla alıcı bulmuştu. Tabii çıktığı dönem bu kadar etki yapan bir cihazın yeni bir versiyonu da uzun süredir gözleniyor.

Bundan yaklaşık bir ay önce POCO da yeni akıllı telefonun yolunu gözleyenleri heyecanlandıran bir paylaşım yapmıştı. Şirket, POCO’nun yeniden uyanacağını söylemişti. Bu paylaşımın ardındansa POCO’nun yeni telefonu olacağı tahmin edilen POCO F2 Pro’nun tanıtılacağı tarih ortaya çıkmıştı.

F2 Pro Olacak!
POCO tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşıma göre POCO, 12 Mayıs 2020 tarihinde çevrimiçi bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte yeni akıllı telefonu POCO F2 Pro’yu tanıtacak. Böylelikle son haftalarda POCO F2 Pro hakkında sayısı artan iddialar da doğrulanmış oldu ve POCO’nun yeni telefonunun POCO F2 Pro olacağı kesinleşti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Recep Çolak

Recep Çolak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı