Tinder Premium Ücretsiz Olacak!

Bir Facebook veya Instagram kadar olmasa da dünya genelinde iyi bir yayılım gösteren, yüksek kitleye ulaşan Tinder cephesinden yeni bir haberimiz var. Arkadaşlık uygulaması Tinder, premium olarak sunduğu bir özelliğini ücretsiz sunmaya başlayacak. Corona virüsünden olumsuz etkilenenler arasında elbette insanları birbiriyle eşleştiren ve bu kişilerin görüşmelerine vesile olan Tinder da yerini aldı. Farklı kararlarıyla karşımıza çıkan platform şimdi de Tinder Premium özelliği ücretsiz sunuyor.

Tinder Premium İçin Sevindirici Karar!
Corona virüsü hayatımıza daha fazla videolu görüşmeyi soktu. Bunların yanında artık iş toplantıları, görüşmeler ve buluşmalar sanal ortamda video konferans uygulamalarıyla sağlanıyor. Geçenlerde attığı bir adım ile bundan nasiplenen Tinder, şimdi ise Tinder Passport adlı küresel kaydırma seçeneğini ücretsiz sunmaya başlıyor.

Bildiğiniz gibi normalde Tinder’da Plus ve Gold üyeleri için sunulan küresel kaydırma seçeneği artık herkes için ücretsiz hale geliyor. Bu özelliği duyuran kişi ise Instagram ve Twitter gibi popüler uygulamalardaki yenilikleri duyuran ve ters mühendislik uygulamalarıyla bilinen Jane Manchun Wong’dan başkası değil.

About Mahmut Keser

Mahmut Keser
Mahmut Keser

Check Also

Instagram İçin Yeni Özellikler Yolda!

Instagram’ın kısa süre sonra kullanıcılara sunacağı yeni özellikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Eğer bir içerik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir