Haber

Vatan Bilgisayar 1 Haziran’da Kapılarını Açıyor!

Yerli teknoloji mağazası Vatan Bilgisayar 1 Haziran itibari ile mağazalarını açacağını duyurdu.

Korona virüs salgını nedeniyle tüm Türkiye genelinde AVM, restoran, mağaza, küçük ve büyük ölçekte birçok işletme kepenklerini kapatmak zorunda kalmıştı. Son günlerde virüste görülen gerileme ile birlikte normalleşme sürecine yavaş yavaş geçiş yapıyoruz. Bu kapsamda bugüne kadar berber, kuaför ve AVM gibi işletmelerin açılmasına izin verilmişti. Bu gelişmelerin ardından Vatan Bilgisayar 1 Haziran tarihinden itibaren tüm şirket mağazalarının açılacağını duyurdu.

Duyuruyu resmi Twitter hesabı üzerinden yapan firma salgına karşı ne gibi önlemler alındığını veya alınacağını açıklamadı, ancak her işletme gibi kurumsal firmanın da belirli önlemleri sırası ile alması bekleniyor. Teşhir ürünlerinin kullanımının kısıtlanması, sosyal mesafe tabelaları, ürünlerin sürekli dezenfekte edilmesi, mağazaya belirli sayıda müşteri alınması ve maskesiz hiç kimsenin alınmaması gibi bir dizi önlemin alınması bekleniyor.

Teknoloji Severler Haberi Sevinçle Karşıladı

Uzun bir süredir zorunlu ihtiyaçlar dışında sosyal ortamda bulunamayan ve teknolojik ürün almak isteyen birçok teknoloji sever haberi sevinçle karşıladı. Nitekim binlerce vatandaş ülke genelindeki teknoloji mağazalarının ne zaman açılacağını merak ediyordu. Vatan Bilgisayar ‘ın ardından Teknosa ve Media Markt gibi mağazalarında kapılarını açması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Recep Çolak

Recep Çolak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı